همه چیز درباره ی دوربین مدار بسته در واحد اداری

نصب دوربین مدار بسته واحد اداری تهران

راهنما 09100049363

همانطور که در مقالات قبل گفته ایم که دوربین ها علاوه بر مصارف امنیتی مصارف دیگری دارند ، در واحد اداری دوربین مداربسته جهت نظارت قابل استفاده است که البته همه به امنیت بر می گردد . کارفرمایان جهت صحیح بودن کار کارمندان ، پیشگیری از قضاوت های اشتباه ، برنامه ریزی بهتر امور ، رفع مشکلاتی که ممکن است در آینده پیش آید و کنترل کامل بر امور جهت پیشگیری از خارج شدن هدف نصب می شود . برخی دوربین مدار بسته در واحد اداری جهت امنیت مدارک ، امنیت کارمندان و درستی کار نصب می کنند . که برای هر کدام می توان نوع دوربین متفاوتی در نظر گرفت .

بهترین دوربین مناسب دفتر کار شما چیست ؟

برای صرفه جویی در هزینه ها ، افرادی که برای امنیت مدارک ، امنیت کارمندان و درستی عمومی کار می خواهند و فقط جهت اطلاع از رفت و آمد دوربین نصب می کنند نیاز به دوربین با کیفیت بالا نیست برای این اهداف دوربین با سیگنال آنالوگ نیز کافی می باشد . اما برخی کارفرمایا که دقت بیشتری بر نظارت دارند و به کوچک ترین کارها دقت می کنند و برای سرعت پیشرفت کار و رفع مشکلات ، پیشگیری از قضاوت ها و ... دوربین نصب می کنند بهتر است از دوربین ip که کیفیت بسیشتری و انعطاف بیشتری دارد استفاده کنند .

برای نظارت دقیق تر ، دوربین مدار بسته در واحد اداری را کجا نصب کنیم ؟

همانطور که در بالا شرح دادم از آنجا که اهداف نظارت متفاوت است محل نصب دوربین نیز متفاوت است که در اینجا مکان های کلی و عمومی را توضیح می دهم .

کنترل رفت و آمد و عملکرد کارمندان :

اگر هدف کارفما نظارت بر کار کارمندان جهت برنامه ریزی بهتر امور می باشد بهتر است دوربین را در اتاق کارمندان و در مکان هایی که تسلط کامل بر آنها داشته نصب شود .

نظارت بر محل رفت و آمد مراجعه کنندگان :

اگر مراجعه کننده زیاد دارید بهتر است دوربین مدار بسته پشت کارمندان و روبه روی مراجعه کنندگان و در مسیر دفت و آمد مراجعه کنندگان قرار گیرد طوری که نظارت کامل بر رفت و امد و چهره ی مراجعه کنندگان باشد .

نظارت کامل بر درب ورودی :

از بخش های مهم نصب دوربین نظارت بر رفت و آمد کارمندان و مراجعه کنندگان درب ورودی و سالن اصلی می باشد .پارکینگ و درب ورودی آن : ساختمان های اداری و سازمان هایی که دارای پارکینگ هستند توسط حراست کنترل می شود اما به دلیل رفت و آمد زیاد و رفع ایجاد مشکلات و جرائم بهتر است از دوربین مدار بسته در پارکینگ که تحت کنترل حراست باشد استفاده شود این محل نصب دوربین در سازمان ها ساختمان های اداری بسیار مهم می باشد .

بخش محرمانه واحد اداری :

در هر اداره و سازمان مدارک زیادی نگهداری می شود که در صورت گم شدن یکی از انها زندگی اشخاص متلف تحت تاثیر قرار می گیرد و بخشی که از هر جای دیگری ضروری تر و مهم تر می باشد محل نگهداری اسناد و مدارک و اطلاعات می باشد . دوربین در این محل باید طوری نصب شود که از ورود غیر مجاز جلوگیری و دید به تمامی مدارک را تحت پوشش قرار دهد .

برند منتخب در واحد های اداری :

ر واحد های اداری به دلیل اهمیت بالای کار می بایست از برندهای بسیار مرغوب استفاده کرد . از این رو DUHA بهترین برند ولی کمی گران قیمت تر است و sumsung و Tesco و Restorارزن تر ولی با کیفیت خیلی خوبی هستند که باز هم می گویم انتخاب هر کدام با توجه به نوع کار شما متفاوت خواهد بود . کارشناسان ما در این راستان شما را راهنمایی خواهند کرد .a