انتخاب صحیح قابلیت های دوربین نگهبانی با تکنولوژی مداربسته

دوربین نگهبانی مداربسته ویدئویی آنلاین

راهنما 09100049363

از وظایف نگهبانان حفاظت از دارایی و حفظ جان مردم می باشد . این نگهبانان در سطح شهر ، در انبار ها ، جلوی درب منازل ، سازمان های نظامی و دولتی ، کارخانه جات و ... بودند و شبانه روز برای حفاظت و مراقبت از دارایی و جان مردم نگهبانی می کردند که دوربین های مداربسته این سیستم نگهبانی را در همه شرایط فراهم کرده و در هر مکان با توجه به نیاز دوربین مداربسته متفاوتی قرار داده می شود .

رایج ترین آن قرار دادن دوربین جلوی درب ورودی بانک ، منازل ، سازمان ها جهت کنترل ورود و خروج کارکنان و افراد مختلف جهت حفظ جان می باشد  . حتی بسیاری از نگهبانان وظیفه کنترل دوربین های حوزه استحفاظی خود را برعهده دارند و با داشتن چندین مانیتور به کنترل و نگهبانی میپردازند . برای اطلاعات بیشتر کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .

 

دوربین های مدار بسته نگهبانی عامل نظم و آسایش می باشند به این صورت که در انبار ، کارخانه جات قرار بگیرد که تمامی کالا و وسایل های انبار یا کارخانه را تحت نظارت قرار داده و می توان سریعا به آن دسترسی پیدا کرد و با استفاده از لنز های قوی جهت زوم بر هر وسیله می توان به جزئیات آن پی برد و در پیدا کردن ، کنترل تسلط داشت .

 

ثبت و حفظ اخبار در سیستم نگهبانی دوربین مداربسته :

در قدیم و به شیوه سنتی که در مکان های مختلف نگهبان قرار داده میشد نگهبان وظیفه داشت تا اخبار مختلف مانند آتش سوزی ، تصادف ، ورود و خروج افراد ، اتفاقات ناگهانی و .. را را سریعا به رئیس خود اطلاع دهد اما یک نگهبان علاوه بر اینکه جان خود نیز در خطر بود احتمالات زیادی در نرسیدن اخبار صحیح وجود داشت . اما امروزه دوربین های مدار بسته نگهبانی جایگزین روشهای نگهبانی سنتی شده .

دوربین های مدار بسته نگهبانی اخبار را ثبت و نگهداری می کنند طوری که در روز های دیگر می توان از فیلم ها جهت ارائه مدارک مورد استفاده قرار بگیرد . از این رو در سیستم های نگهبانی به دستگاه های ضبط دوربین های مدار بسته با ظرفیت بالا و کیفیت وضوح تصویر و محل قرار گرفتن صحیح دوربین باید بسیار توجه کرد . در دوربین مداربسته نگهبانی دستگاه های DVR و کامپیوتر رایج ترین آنها می باشند .

 

عملکرد هوشمندانه در دوربین های نگهبانی :

در گذشته وقتی نگهبان در مکان های مختلف قرار داده میشد اگر اتفاقی برای نگهبان به وجود می آمد کسی مطلع نمیشد و بسیاری از اتفاقات از دید نگهبان پوشیده بود اما با پیشرفت سیستم نگهبانی دوربین های مداربسته می توان با آرامش بیشتر از مکان های مختلف مراقبت و حفاظت کرد همچنین در صورت بروز خطر عملکردی هوشمندانه نشان داد . با نصب دوربین های 360 درجه پاناروما و قابلیت زوم HD می توان از یک سیستم نگهبانی هوشمندانه برخوردار بود .

 

کاهش هزینه با بکارگیری دوربین نگهبانی :

حظور شبانه روزی نگهبان در نقاط مختلف تا تمامی فضای حفاظت شده را پوشش دهد بسیار پر هزینه بود هزینه هایی که همیشه وجود داشتند و تنها کسانی که ثروتمند بودند می توانستند امنیت بیشتری داشته باشند اما با سیستم نگهبانی جدید یعنی دوربینهای مدار بسته هزینه ها به شدت کاهش یافته و تمامی افراد در هر شغلی و در هر مکانی می توانند احساس امنیت کنند . حتی دوربین های مدار بسته خود دارای دو نوع شبکه و سیمی است که اگر صحیح و بجا از آن استفاده شود از هزینه ها به شدت می کاهد .

 

برای اطلاع از دستگاه های موجود اعم از NVR و DVR و همچنین دوربین های مداربسته صنعتی ، دام و 360 درجه میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کمک نمائید . این مجموعه به دلیل فعالیت های گسترده در زمینه دوربین نگهبانی و حتی دزدگیر اماکن و سیستم اعلام حریق میتواند برای مشاوره حضوری در هر کجای ایران که باشید حضور پیدا کنیم .

   

براي اكنون مطلبي يافت نشد