انواع دوربین های مدار بسته به همراه کاربرد و قیمت

دوربین مدار بسته صنعی خانگی دام رستوران

راهنما 09100049363

دوربین های مدار بسته انواع مختلف و کاربردهای مختلفی دارند هر کس از دوربین نیاز متفاوتی دارد و هیچ نوع دوربینی دلیلی بر برتر بودن نسبت به نوع دیگر ندارد بلکه باید به موقعیت و نیاز شما مرتبط بوده و خواسته ی شما را برطرف کند که خود نیازمند مشاوره حرفه ای در این زمینه است . حال انواع دوربین های مداربسته به همراه کاربرد های آن را در ادامه بخوانیم .

 

دوربین های صنعتی اما با کاربردی دیگر :

این نوع دوربین بر خلاف اسمش کاربردی منحصر به مصارف صنعتی ندارد و در داخل و ساختمان ها به کار می روند . آنها را بیشتر در جلوی درب بانک ها ، سفارت خانه ها یا ساختمان اداری و خانه های بزرگی که نیاز به امکان فوکوس و زوم در آنها در شرایط خاصی مورد نیاز است می بینید . این دوربین ها مکعب مسطیل شکل بوده با لنزهایی برای زوم بیشتر می باشد که این لنز ها قابل تعویض هستند و باقی دوربین ها این امکان را ندارند . دید دوربین های صنعتی فواصل 30 تا 40 فوتی خودشان را پوشش می دهند برخی از لنزهای فوصل بیش از 40 فوت را ساپورت می کند .

پر کاربرد ترین نوع دوربین مدار بسته ، دوربین های دام :

رایج ترین دوربین ها پرکاربرد ترین دوربین ها هستند این دورربین ها را داخل ساختمان بانک ، مغازه ها ، پارکینگ ها ، شرکت ها ، راهرو ساختمان ها ، مترو و اتوبوس ، جلوب درب ها می بینید . این نوع دوربین ها دوربین های سقفی و فانتزی شکل هستند . اگر از نوع لنز ، دید در شب ، نوع امواج آن صرف نطر کنیم به دوربین های گنبدی شکل که بر روی سقف نصب می شوند و برای نصب بر روی سقف طراحی شده اند را دوربین دام می گویند .

 

دوربین های مداربسته فضای باز شب و روز :

این نوع دوربین ها بسیار مناسب برای فضاهای باز کم نور و زیر نور مستقیم خورشید است . این نوع دوربین حتی در شب و یا با نور مستقیم خورشید قابلیت ضبط با کیفیت بالایی دارند که می توان 24 ساعته آن را روشن گذاشت . دوربین مدار بسته ی شب و روز تنها دوربینی است که در مقابل نور خورشید مقام و می تواند یا کیفیت بالا ضبط کند . با این دوربین ها می توانید تصاویر را در شب به راحتی تشخیص دهید . بانک ها و مراکز بزرگ برای امنیت در فضای باز از این نوع دوربین استفاده می کنند .

دوربین های مختص دید در تاریکی :

این نوع دوربین در فضاهای باز و کم نور استفاده می شود و تفاوتش با دوربینهای شب و روز ، دارا بودن LED مادون قرمز است که می توان فردی در فاصله صد و هشتاد و سه متری را در تاریکی دید . تصویر برداری آن به صورت حرارتی است و تصویر آن به حالت نور و عادی که می بینیم دیده نمی شوند بلکه به صورت گرما منتشر می شود و اجسام از طریق حرارتی که از خود ساطع می کنند تشخیص داده می شود . که در انبار های بزرگ هم از این مدل دوربین استفاده می شود .

شما میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست ارسال دوربین حفاضتی ، دوربینهای نگهبانی را به سراسر ایران داشته باشید و حتی از خدمات مشاوره تلفنی رایگان و مشاوره حضوری بهره مند شوید . تیم اجرایی و نصب سیستم های حفاظتی و نظارتی دیجی کم با تجربه بسیار بالا در این زمینه میتواند بهترین روش ها بدون آسیب و تغییر تاسیسات ساختمانی به فعالیت بپردازد .

   

دوربین امنیتی نگهبانی مراقبتی حفاظتی

استفاده و بهره برداری از دوربین های مداربسته نیاز به اطلاعات جامع و درک مفاهیم گوناگون بخصوص در زمینه کاربرد آنها دارد . لذا در این بخش از سایت به ارائه مطالب مرتبط با موضوعات مختلف دوربین مداربسته میپردازیم . شما میتوانید اطلاعات لازم در مورد هر یک از دسته بندی های زیر را با جستجو بیابید . در این ...ادامه مطلب

این عرصه یکی از دغدغه های سرمایه داران و یا مدیران ارشد در هر مجموعه ای ، برقراری امنیت به همراه کنترل و نظارت متداول می باشد . این مهم منجر به طراحی ، تولید و اجرای انواع تکنولوژی ها در سراسر دنیا شده است که به سرعت آن ها در کل ایران و کشور های همسایه رونق گرفته است .   دسته بندی انواع مفاهیم و موضوعات مرتبط به دوربین مداربسته سیستم مداربسته امنیتی دوربین نگهبانی دوربین مداربسته حفاظتی سیستم کنترلی اماکن تکنولوژی دوربین مراقبتی برای اینکه بتوانید هر یک از دسته بندی های بالا را از لحاظ مفهوم و معنی درک نموده و تفکیک کنید بهتر است که در مطالب زیر این مطلب به کنکاش بپردازید . این مجموعه متخصص در طراحی و اجرای دوربین امنیتی ، نگهبانی ، حفاظتی ، کنترلی و مراقبتی می باشد که هر یک از این موارد برای اماکن خاص و سازمان های متفاوت کاربرد دارد

برقراری امنیت فضاهای عمومی یکی از مهمترین نکات جهت کاهش جرم و جنایت در یک جامعه است . بسیاری از تونل ها ، خیابان ها ، چهارراه های شهرها ، جاده ها ، بوستان ها و حتی معابر حساس امنیتی از دوربین های دام امنیتی برخوردار هستند . این دوربین ها بدلیل اتصال به سیستم کلان مانیتورینگ پلیس و سازمان ...ادامه مطلب

های دیگر مانند شهرداری ها ، به صورت شبانه روزی در حال رصد و بازبینی توسط پرسنل مجرب می باشد . بسیاری از سازمان های بزرگ در شهر های گوناگون ، شهرداری ها ، دولت ها و مراکز خصوصی برای شهرک های خصوصی و حتی دولتی مانند مسکن مهر ، با شما ما تماس میگیرند و درخواست تامین کالا و خدمات دوربین امنیت عمومی شهری دارند و ما نیز به دلیل خرید این مراکز به تعداد بالا ، تحفیف های بسیار ویژه ای در نظر میگیریم . انواع دوربین مداربسته برای فضاهای عمومی که مردم حضور دارند مانیتورینگ چرخشی کنترلی ایستگاه های قطار و مترو دوربین های مخصوص ایستگاه اتوبوس و BRT دوربین فرودگاهی با تکنولوژی دیجیتال مبتنی بر شبکه دوربین های پلاک خوان ماشین و خودرو تکنولوژی مداربسته با دوربین شهری و کنترل ترافیک   دوربین های تخصصی پلاک خوان خودرو و اتومبیل ، دوربین های هوشمند تشخیص چهره ، کنترل ترافیک شهری و نظارت بر آن ، ایستگاه های راه آهن ، مترو و اتوبوس همه و همه از این نوع دوربین های مدرن و تخصصی بهره میبرند . بسیاری از جرایم به دلیل وجود این دوربین ها اتفاق نمی افتد و حتی در صورت منجر شدن به جرم امکان پیشگیری قبل از وقوع حادثه با سرعت بالا بوجود می آید . تصویر دوربین مداربسته که توسط مراجع دولتی و نیمه دولتی ذخیره میشود ، امکان طلب حق در مجاری قانونی و دادگاه ها را با خود دارد . برای مثال در سطح شهر اگر دزدی به شما حمله کند و خدای نکرده صدمات جانی یا مالی وارد نماید . در صورتی که در دوربین ذخیره شده باشد شما به استناد آن میتوانید بیگناهی خودتان را اثبات کنید و این مهم باعث میشود که امنیت بسیار بالا رفته و با خیالی آسوده در خیابان و فضاهای عمومی قدم بزنید . سیستم های مدرن اطلاعاتی نیز در سراسر دنیا از تکنولوژی های بسیار پیشرفته با دوربین مخفی حتی در مراکز عمومی خصوصی مانند کافی شاپ ها ، رستوران ها ، شهربازی ، مراکز خرید و غیره به مراقبت از جان و مال مردم جامعه می پردازند که این مهم در کشور ایران و بسیاری از شهرهای آن صادق است .   برای استعلام قیمت و موجودی انواع دوربین امنیت عمومی کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و از مشاورین ارشد ما بخواهید تا برای شما بهترین موارد نسبت به شرایط و بودجه را برایتان شرح دهند . ما در ارائه قیمت ها بسیار دقت مینماییم چرا که میدانیم مبالغ دریافتی از مراکز دولتی جزو بیت المال محسوب شده و حق همه مردم میباشد .    

امنیت مشاغل دوربین مداربسته دزدگیر

صاحبان کسب و کارهای گوناگون به امنیت مشاغل محل رزق خود می اندیشند . این امنیت هم از نظر سرمایه نقدی ، دارایی ها و اموال ، امنیت جانی پرسنل و غیره می باشد که با روش های روز دنیا که هر روز در حال پیشرفت نیز می باشد ، برقرار می گردد . ما در این بخش از سایت ...ادامه مطلب

به معرفی نمونه های گوناگون سیستم ها و روشهای برقراری امنیت و کنترل حفاظت می پردازیم . برخی مشاغل نسبت به سایر مشاغل دارای خطرات جانبی بیشتری میباشند ، مثلا طلا فروشی ها یا حتی تاجران جواهر ، همچنین مرغداری و گاوداری ها ، انواع کارخانه جات و تولیدی ها و بسیاری از مشاغل که لیست آن در ذیل وجود دارد از طبقه بندی خطرپذیری سطحی تا عمیق متغیر می باشند ، برای اطلاعات انتقال تصویر بصورت لحظه ای از محیط کاری و منازل خود میتوانید با ما مشورت نمایید . طبقه بندی خطرپذیری سطحی تا عمیق مشاغل سطح ناچیز : ریسک کم سرقت و تهدیدات امنیتی پیشنهاد میشود دوربین های مداربسته آنالوگ + دستگاه DVR + هارد یک ترابایت سطح علنی : ریسک سرقت اموال و تجهیزات استفاده از دوربین مداربسته آنالوگ اچ دی + NVR مبتنی بر اینترنت سطح پیوسته : بررسی تمام وقت پرسنل توانایی کنترل ورود و خروج افراد از طریق عنبیه چشم و ذخیره تمامی فضاها توسط دوربین مداربسته با کیفیت HD به همراه هارد 3 ترابایت سطح مخفیانه : بررسی اطلاعاتی مجموعه اخذ مجوز های لازم از مراجع مرتبط اتصال دوربین های بسیار ریز تحت شبکه به همراه شنود صدا سطح ویژه : اتصال به سیستم امنیتی پلیس امکان قراردهی پدال یا دکمه اطلاع به سیستم امنیتی پلیس ، ارائه درگاه اختصاصی کنترل تصاویر توسط مراکز امنیتی سطح عمیق : تشخیص خودکار تهدیدات جانی استفاده از هوش مصنوعی و مانیتورینگ پیشرفته   این طبقه بندی کمک می نماید تا متوجه شویم امنیت مشاغل ما از سطح اول تا ششم چه جایگاهی دارد . مثلا در صورتی که بانک میخواهد از لحاظ امنیت شعب خود را تضمین نماید حتما بهتر است یکی از پلن های سطح چهار به بالا را انتخاب نماید . برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . سایر مشاغل نیز در صورتی که میخواهند نکات امنیتی خود را بشناسند و از شیوه های بالا بردن سطح کنترلی و حفاظت مطلع شوند ، کافیست مطالب زیر این مطلب را مطالعه نمایند . صاحبان و مدیران شرکت ها ، رستوران ها و فست فود ها ، گل فروشی ها ، مکانیکی و تعمیرگاه خودرو ، کارخانه و حتی زمین های کشاورزی و زراعی میتوانند از نکات کلیدی ذکر شده بهره مند شوند . برای اطلاعات بیشتر بهتر است با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بدهید . تیم کارشناسی ما به سرعت در هر کجای ایران که باشید ، اعزام شده و جهت بازدید حضوری و ارائه پروپوزال و پیشفاکتور خدمتتان خواهند رسید .  


از چه سیگنالی جهت انتقال تصاویر استفاده نماییم با نام خدا  ، سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز . امروز میخوام در مورد انواع دوربین مداربسته از لحاظ سیگنال باهاتون صحبت بکنم . دوربین های مداربسته از نظر سیگنال معمولا به سه دسته کلی تقسیم میشوند که این سه دسته رو خدمتتون عرض می کنم . دسته اول دوربین های ...ادامه مطلب

اول دوربین های آنالوگ هستند که این دوربین صوت و تصویر رو در بستر آنالوگ توسط کابل های کواکسی یا کربوهای مختلف که در بازار موجوده مخابره می کنند . البته این دوربین ها دارای مزایا و معایبی هست که آنها را خدمتتون عرض می کنم . از مزایای این دوربین ها میشه به هزینه پایین آنها اشاره کرد . این دوربین ها هزینه کمتری نسبت به دوربین های دیگر دارند . همینطور تنوع زیاد یکی از مزایای این دوربین هاست و نصب آسان یکی از مزایای دیگر این دوربین ها میتونه باشه . شما میتوانید با آموزش مختصری این دوربین ها را نصب کنید . البته ما سعی میکنیم که آموزش نصب این دوربین ها را در آینده در اختیارتان قرار دهیم . از معایب این نوع دوربین ها میتوان به نویز پذیری بالای این دوربین ها و همینطور هزینه بالای کابل کشی در متراژ بالا اشاره کرد . یعنی چی ؟ یعنی در مواقع لازمی که دوربین را در مسافت دورتر قرار بدیم . این باعث میشه که ما کابل بیشتری را مصرف کنیم .   در نتیجه این موضوع هزینه ما رو بالا میبره که از معایب دوربین های آنالوگ به شمار می آید .

تفاوت دوربین مدار بسته آنالوگ با دیجیتال

این روزها دوربین های مداربسته را در شغل های مختلف و کاربردخای مختلف می بینید و دوربین های مداربسته زندگی را راحت تر ، امنیت را بیشتر و در کارها سرعت بخشیده است و عامل رشد بسیاری از کسب و کارها و رضایت مردم در شرایط مختلف بوده که در حال حاظر دوربین های مداربسته به یکی از ضروریت های ...ادامه مطلب

کار و زندگی تبدیل شده . . دوربین های مدار بسته از نظر سیگنال به سه دسته تقسیم می شود دوربین های آنالوگ ، دوربین های دیجیتال یا  IP ، دوربین های دو منظوره که در این مقاله تفاوت دوربین آنالوگ و با دوربین های دیجیتال را می گویم تا بتوانید متناسب با کارتان دوربین مدار بسته را انتخاب کنید تا در هزینه ها کاهش یابید . برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید .   مهم ترین نکات درباره ی دوربین آنالوگ : دوربین های آنالوگ ارزان تر ولی از کیفیت کمتری به نسبت دیجیتال برخوردارند . اگر بخواهیم خیلی ساده تفاوت دوربین های دیجیتال و آنالوگ را برایتان بگویم مثالهایی در این خصوص می آورم . درصورتی که فرصت ندارید که این مقاله کاربردی را به صورت کامل مطالعه نمایید ، کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت ارتباط بگیرید تا سریعا شما را راهنمایی نمایند . دوربین آنالوگ نمونه ای از آنتن های تلوزیون خانه ، از چندتا سیم و اهن بود که وقتی به تلوزیون وصل می کردیم با باد یا رد شدن کامیون تصویر برفکی و صدای آن خش دار میشد یا نوار کاست وقتی صدا را ضبط می کردید به مرور کیفیت ان کاهش پیدا می کرد . دوربین های دیجیتالی نیز همینگونه هستند و با نویز الکترومغناطیسی و نوسانات در برق اشکالاتی در تصاویر و صدا ایجاد می کند . این نوع دوربین ها نویز پذیر بوده و و اطلاعات را بدون تفکیک صدا و تصویر به نمایش می گذارد ، همینطور اطلاعاتی که ذخیره می کند حجم بالایی دارند . نوع سیم کشی و کابل تاثیر بسیاری در نویز و کیفیت دوربین های آنالوگ دارد که خود عامل بالارفتن هزینه ها بوده و نصب و سیم کشی صحیح با نویز کمتر نیازمند تجربه ی بالایی است . اگر قرار بر بی سیم بودن این ارتباط باشد کیفیت بسیار پایین و امکان ذخیره نشدن اطلاعات وجود دارد ، این نوع باید اطلاعات آنالوگ از طریق دستگاهی دیگر به دیجیتال تبدیل شود . اگر بخواهید اطلاعات را ضبط کنید نیاز به دستگاه dvr دارید که امکان کنترل و ارتباز دیجیتال با شبکه را برای شما فراهم کند . در این نکته را بگویم که قیمت دوربین آنالوگ ارزان می باشد اما فقط در پروژه هایی که به یک یا دو دوربین در فاصله کم نیاز است . این نوع دوربین ها تنوع بالایی دارند و به نسب دوربین های دیجایتال راحت تر نصب می شوند و فقط در همان محل از طریق دستگاه dvr قابل کنترل هستند . این مجموعه پس از سالها تجربه های کوچک تا بزرگ در اقسا نقاط ایران و حومه ، توانسته است تیم پشتیبانی و راهنمایی تلفنی با برخورد خوش را برای شما به ارمغان بیاورد .   دوربین های دیجیتال یا ip را بیشتر بشناسید : در این نوع هر دوربین مانند یک شبکه متصل به مرکز کنترل عمل می کند . دوربین های دیجیتال بر خلاف دوربین های آنالوگ بسیار با کیفیت و امکان تغییر و انعطاف در تعداد دوربین ها بیشتر است . مانند ساعت های دیجیتال که با یک نگاه ساعت ، دقیقه و ثانیه را می بینید اما در ساعت های عقربه ای کمر می توانید حدس بزنید ساعت در چند دقیقه و چند ثانیه است . همانطور که متوجه شدید دوربین های دیجیتال دقت بیشتری دارند و در پروژه های مهم تر و با تعداد دوربین های بیشتر استفاده می شود . دوربین دیجیتال با تفکیک بالابی از صدا و وضوح تصویر بیشترمی باشد و تحت تاثیر شرایط و نویز قرار نمی گیرد ، اطلاعات امن هستند و مانند دوربین های آنالوگ اطلاعات پاک نمی شود . اطلاعات در دوربین های دیجیتال علاوه بر واضح بودنش با حجم کمتری ذخیره می شود که این مساله خود دلیل صرف اقتصادی اش می باشد . دوربین های دیجیتال امکان ارتقا دارند و هر زمان که بخواهید می توانید به تعداد دوربین ها اضافه کنید بدون انکه در تصویر اشکالی ایجاد کند . این نوع دوربین ها کمتر اسیب می بینند و برای پیاه سازی بر روی کامپیوتر راحت تر است و برای ضبط اطلاعات نیاز به دستگاه دیگری ندارد و اطلاعات را مستقیما از آنالوگ به دیجیتال تبدیل می کند ، سایر تجهیزات را نیز از ما بخواهید  درب اتوماتیک تاشو ، سیستم ضبط دیجیتال .. دوربین ها از طریق شبکه اینترنت به هم مرتبط می شوند و می توان آنها از طریق اینترنت کنترل کرد . به این صورت که محل کار خود را از طریق دوربین دیجیتال در خانه ی خودتان یا در خیابان ها از طریق گوشی کنترل کنید . برای استعلام قیمت میتوانید به شماره تلفن راهنما زنگ زده و از بروزترین موجودی ها اطلاع پیدا کنید . شما محصولات مورد نظرتان را ظرف کمتر از ۳ ساعت در تهران و ۴۸ ساعت در شهرستان تحویل میگیرید .    

کاربرد پیشرفته دوربین مداربسته تهران

دوربین های مداربسته از نظر نوع سیگنال ، شکل ظاهری و قاب و پوششان به چند دسته تقسیم یم شوند که هر کدام کاربردهای متفاوتی دارند که اگر جا و درست انتخاب شود در هزینه ها صرفه جویی می شود و امنیت را به طور کامل برقرار می کند که کاربرهای آن به شرح زیر است . دوربیین ها نه ...ادامه مطلب

تنها برای امنیت نقش بسیار مهمی دارند بلکه بسیاری از کارها را سرعت بخشیده و آرامش و راحتی را فراهم کرده است ، کاربردهای کنترل ترافیک ، دوربینهای امنیتی حفاظتی ، سیستمهای فروشگاهی ، لنز پیشرفته با قابلیت تنظیم ذوم را نیز از ما بخواهید .   افزایش امنیت و سرعت کارهای صنعتی : ممشاغلی که از نظارت مستقیم و حظور فیزیکی در آن کار خطرناک است مانند کارخانجاتی که انسان از کنترل عملکرد پشت دستگاه معذور است یا کارخانه ها یا آزمایشگاه های مواد شیمیایی ، نیروگاه هسته از دوربین مدار بسته استفاده می شود . در این کاربرد دوربین مدار بسته نه تنها بر روی امنیت جانی موثر است بلکه به کارها سرعت بخشیده تا هر چه راحت تر و با کیفیت بیشتر کارها انجام شود و از آسیب های مالی و جانی جلوگیری کرده است . مدیریت زمان با کنترل ترافیک : دوربین هایی در شهر می بینید که برای کنترل ترافیک و عبور و مرور ماشین هاست . این دوربین ها علاوه بر امنیت مردم شهر از دست خلافکاران ، ترافیک ایجاد شده را کنترل می کنند این امر باعث شده تا مردم بهتر از وقتشان استفاده کنند . دوربین های مدار بسته ترافیک تصادف ها و اتفاقات جاده را کنترل می کنند و با کنترل راه سازی و تصادفات از بسیاری مرگ ها جلوگیری می کنند . این دوربین ها گاهی مورد نیاز برای دستگیری مجرمان است .   دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس در حمل و نقل عمومی : فکر کنید اگر دوربین نبود درهای قطار ناگهانی بسته میشد و قطار حرکت می کرد چه اتفاقی برای مردم می افتاد . مطمدنا بسیاری لا به لای درهای قطار گیرکرده ، دست یا پایشان می شکست و روزی چند گشته داشت . اما با وجود دوربین ها جلوی درب مترو و اتوبوس ها رفت و امد مسافران چک می شود . این مساله کار را راحت و در امنیت مسافران را به آنچه دسترسی ندارد بسیار تاثیر گذار بوده است . جلوگیری از ارتکاب جرم در پارکینگ ها : از زمانی که دوربین ها نصب شد دزدان کمتر به خود جرات دزدی را میدهند . طبق آخرین تحقیقات نشان می دهد که در آمریکا و اروپا تنها با قرار دادن دوربین در پارکینگ ها 51 از جرایم کاهش یافته و همینطور در فرودگاه 23 درصد . کنترل رفتار حیوانات در باغ وحش بیمارستان ها مناطق تاریخی راهرو ها ف پارکینگ خودرو انبار بانک نظارت بر کارمندان   مجموعه دیجی کم با کادری مجرب و مدیریتی قدرتمند طی سالها تلاش به توانایی بالایی در هندل کردن پروژه های متعدد در اقسا نقاط ایران رسیده است . این توانایی باعث شده که شما با اطمینان خاطر بتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و بدانید که این مجموعه نیازی به سودهای بیشتر و خاص ندارد و اگر واقعا با کمترین بودجه کار شما راه بیوفتد ، قطعا همان را به شما پیشنهاد میدهد و نه بخاطر طمع سود ، مبالغ غیر منطقی ارائه دهد .  

بیسیم آنالوگ کاربرد دوربین مداربسته

دوربین های مدار بسته از دو طریق انتقال انجام می دهند یا از طریق سیم یا بدون سیم توسط وایرس . دوربین های وایرلسی که بدون سیم هستند به دلیل اینکه از طریق سیم جریان برقرار نمی شود در پشت آنها باتری ای وجود دارد که به طور دوره ای شارژ می شود . از آنجا که سیم و سیم ...ادامه مطلب

سیم کشی هزینه های زیادی دارد ولی وایرلس نیاز به کابل کشی نداشته ، امکان نصب دوربین در هر جایی که با کابل هم امکان پذبر نبوده ساده می شود و هزینه های کم تری در بر دارد . دوربین های مداربسته وایرلسی با اینکه خیلی خوب به نظر می رسد اما باید بگویم وایرلس همیشه و همه جا با صرفه و بهتر نیست .   انواع دوربین مدار بسته بی سیم یا وایرلس : دوربین های مدار بسته وایرلسی به دو دسته تقسیم می شوند : • دوربین های مداربسته آنالوگ • دوربین های مدار بسته دیجیتال در اینجا می خواهم کاربرد دوربین های مداربسته آنالوگ را به همراه مزایا و معایب آن برایتان بگویم .   شناخت کامل دوربین های بی سیم آنالوگ : در دوربین های بی سیم یا وایرلس انتقال صدا و تصویر از طریق امواج و فرکانس های رادیویی انجام می شود . که فقط تا محدوده 91 متری را پوشش می دهد که با وجود در یا دیوار و یا هر وسیله ای محدوده انتقال کاهش می یابد . لذا جهت سفارش و یا مشاوره انتخاب محصول به سادگی از تلفن راهنما استفاده نمایید تا متخصصین این رشته که سالها تجربه در اقسا نقاط ایران برای اجرای این سیستم ها داشته اند ، شما را راهنمایی کنند . تلفن های بی سیم خانگی ، دسته کنسول بازی ؛ روتر های خانگی و همینطور بیشتر دوربین های مدار بسته بی سیم آنالوگ همه در فرکانس 2.4 GHZ فعالیت می کنند که امکان تداخل امواج و ایجاد تصویر برفکی و قطع و وصل صدا وجود دارد . اما دوربین های مدار بسته آنالوگ در فرکانس های 900 MHZ و 5.8 GHT نیز وجود دارد که اگر دوربین های آنالوگ در فرکانس 900 MHZ باشند دیگر آن لوازم با مودم اینترنت تداخل پیدا نخواهد کرد و تصویر واضح تری را ارائه می دهد که مناسب تر است .   کاربرد دوربین های مداربسته بیسیم آنالوگ : اما این مساله بسیار مهم است که شما دوربین را برای چه کاری و در چه شرایطی می خواهید کار بگذارید . دوربین های آنالوگ وایرلسی در مغازه های کوچک تر مناسب تر هستند یا منطقه هایی که کمتر در معرض پارازیت هستند می توانند از این مدل استفاده کنند . لطفا جهت استعلام مدلهای دوربین مداربسته بیسیم آنالوگ و حتی دیجیتال به همراه قیمت ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . نکته دیگر و مهم در دوربین های آنالوگ بیسیم عدم ارسال سیگنال از دستگاه گیرنده به دوربین مدار بسته می باشد . که این مساله مشکلاتی نظیر عدم فوکوس و تغییر زاویه دید وجود دارد . از این رو شرکت هایی که برای کنترل نیاز به زوم کردن و امنیت بیشتری دارند مناسب نیست . در واقع دوربین های بی سیم وایرلسی برای راهرو ها ، جلوی درب جهت اطلاع از رفت و آمد ، اتوبوس ها برای اطلاع از باز و بسته شدن در اتوبوس ، رستوران ها و کافه ، مکان هایی کوچک که در فواصل زیاد قرار نگیرد و انتقال به گیرنده انجام شود و از این قبیل مورد استفاده است .   توصیه های مهم درباره ی دوربین های مداربسته بی سیم آنالوگ کارگذاشتن دوربین مداربسته آنالوگ در مناطقی که در مرکز شهرقرار دارند و پارازیت زیاد است یا محیط هایی که دستگاه ماکروویو ، تلفن های بی سیم و کنسول های بازی جود دارد یک اشتباه است . ادارات و شرکت هایی که معمولا ماکروویو دارند یا از تلفن های بی سیم استفاده می کنند و همینطور دیوار و کامپیوتر های مختلف بر سر راه است از این مدل دوربین مدار بسته استفاده نکنند .   دیگر دستگاه ها به راحتی قدرت سیگنال دوربین های مداربسته بدون سیم را می گیرند و این نوع دوربین ها نمایشگری برای نشان دادن قدرت سیگنال ندارند ( مانند نشانگر آنتن دهی در تلفن همراه ) و اگر دوربین با مشکل مواجه شود مشکل آن را به راحتی متوجه نخواهید شد . برای سفارش کافیست با شماره تلفن راهنمای سایت تماس بگیرید .    

دوربین مدار بسته بیسیم انتقال تصویر

دوربین ای مدار بسته بی سیم آنالوگ را توضیح دادریم که چه کاربرد ها و معایبی دارد . که از جمله محدودیت هایی که دوربین مداربسته بی سیم آنالوگ داشت ارتباط یک طرفه یعنی فقط انتقال اطلاعات از دوربین به گیرنده بود و امکان انتقال سیگنال از گیرنده به دوربین های مداربسته برای کنترل بیشتر نبود . کارشناسان ما به ...ادامه مطلب

صورت تلفنی آماده برقراری ارتباط با شما دوستان هستند .  همینطور دوربین های مدار بسته بیسیم آنالوگ تنها در فضاهای خاص و محدودی قابل استفاده استفاده است که اگر بجا استفاده شود از هزینه های اضافی می کاهد و اما دوربین مداربسته بی سیم دیجیتال که بهترین روش و به صرفه ترین نوع دوربین برای محیط های بزرگ ، خانه ها و ادارات ، برای کارخانه ها ، شرایط خاص و ضروری پلیس و ... می باشد .. از این رو اطلاعاتی به شما خواهم  داد تا در انتخاب صحیح دوربین موفق باشید .   شناخت کامل به همراه مزیت های دوربین مداربسته بی سیم دیجیتال : از این رو دوربین های مداربسته بی سیم دیجیتال یکی از به صرفه ترین ، با کیفیت ترین و پرکاربردترین نوع برای کارگذاری دوربین های مداربسته است .دوربین های مداربسته بی سیم دیجیتال بر خلاف دوربین های مداربسته بی سیم آنالوگ حساسیت خیلی کمی نسبت به نویز و شرایط محیطی دارند و برای امکان کنترل بیشتری به محیط از راه دور را می دهد و قابل اطمینان تر برای شرایط خاص و نیاز به امنیت بیشتر دارد می باشد این نوع دوربین علاوه بر انتقال اطلاعات از دوربین به گیرنده ، امکان کنترل ، مانند زوم کردن و چرخاندن زاویه دید ، از گیرنده را دارا است .   اگر می خواهید مکان مورد نظر را در هر جایی که هستید ، خانه ، خیابان ، تاکسی و .... تحت کنترل داشته باشید دوربین های بی سیم دیجیتال این امکان را برایتان فراهم می کند . در واقع این مدل امکان دریافت اطلاعات یک دوربین از چند دستگاه گیرنده را دارد و از همه مهم تر موانع بین دوربین مدار بسته دیجیتال و دستگاه گیرنده تاثیری نمی گذارد و تصاویر را با سرعت بالا و کیفیت بالای صدا و تصویر با برد 137 متر انتقال می دهد . تکنولوژی ای که در دوربین های مدار بسته دیجیتال به کار برده شده امکان انتقال حجم بالایی از اطلاعات را با سرعت بالا فراهم نموده .   کاربرد دوربین های مدار بسته بی سیم دیجیتال : کاربرد این نوع دوربین به دلیل قابلیت های بالایش بسیار زیاد است . این مدل طرفدار زیادی دارد و امنیت را در جامعه و محیط های مختلف افزایش داده ،همینطور از جرایم کاسته و سوء تفاهم ها را برطرف و در کارها سرعت بخشیده است و امنیت و آرامش را برای اشخاص مختلف در زمینه های مختلف شغلی فراهم کرده است .   دوربین مداربسته بی سیم دیجیتال برای چه موقعیت هایی به کار می رود : برای مستاجران چه خانه و چه شرکت و چه ماموران پلیسی که در مکان های مشکوک دوربین نصب می کنند و یکجا ثابت نیستند در صورت نقل و انتقال می توانند آن را جابه جا و به راحتی نصب کنند. برای نظارت در مجتمع ها ، خوابگاه ها برای کنترل حیاط و کسانی که می خواهند بر ساختمان ها مجاور نظارت داشته باشند می توان دوربین را در ساختمان جانبی کارگذاشت و از ساختمان دیگری تصویر و صدا را دریافت و آن را کنترل کرد . کارخانه هایی که امکان دسترسی سخت ، یا نقاطی که حظور فیزیکی که برای انسان خطرناک است مانند کارخانه های شیمیایی یا نیروگاه ها ، نقاط خارج از دسترس ، ارتفاع و ... مورد استفاده قرار می گیرد .   برای استعلام قیمت منتظر تماس شما دوست عزیز هستیم . برخورد با مهربانی و خوشرویی توسط کارشناسان تلفنی این مجموعه شما را حیرت زده خواهد نمود . برای اعزام کارشناس خبره به سراسر ایران جهت براورد و بازدید حضوری ، میتوانید آدرستان را به صورت تلفنی به پاسخگویان تلفنی این مجموعه بدهید و نهایتا ظرف چند ساعت در تهران و حومه ، همچنین ظرف 24 ساعت در شهرستان به خدمت شما شرف یاب خواهند شد .    

طراحی پلان دوربین مداربسته حفاظتی امنیتی

معمولا زمانی که شما سفارش اجرای دوربین های مداربسته برای امکان مد نظرتان را به متخصص میدهید ، او ابتدا به طراحی سیستم نظارتی و حفاظتی شما می اندیشد . زیرا در صورتی که از قبل طرح و برنامه ریزی وجود نداشته باشد و فقط به فکر خرید تجهیزات و نصب باشیم ، هم آمار دقیقی از لوازم مورد نیاز ...ادامه مطلب

برای محوطه شما نداریم ، هم با مشکلات متعددی روبرو می شوید . لذا ما طراحی نقشه را در این سیستم با شما گام به گام آموزش میدهیم تا در صورتی که یک مجری حرفه ای برای انجام فرایند های کاری شما حضور پیدا نمود ، از فرایند های کاری او سر در بیاورید . بسیاری از هموطنان به دلیل اعتماد بی نظارت به برخی سودجویان ، ضررهایی کلان از جمله لو رفتن تصاویر تحت وب ، استفاده از برند های بی اصالت و تجهیزات بی کیفیت که هر یک موجب اتفاقات ناگوار میتواند باشد ، پس به هر شخص و برندی اعتماد نکنید .   طراحی نقشه دوربین سیستم مداربسته چه مزایایی دارد ؟ بررسی راهکار های ارتباطی از طریق کابل یا وایرلس و جلوگیری از تغییرات تاسیساتی راهکار گزینی جهت عیب یابی ساده ی کابل ها یا هر قسمت از تجهیزات در طول زمان امکان گسترش و توسعه سیستم امنیتی ، حفاظتی در طول زمان های آتی با وجود پلان اجرا شده میسر شدن محاسبات دقیق مهندسی جهت مقدار نیاز به پهنای باند در سیستم شبکه محاسبه دقیق و دریافت آمار از تعداد و نوع دوربین ها و متراژ کابل ها بررسی همپوشانی دوربین های مداربسته و نظارت بر تمامی نقاط کور محیط قبل از اجرای پروژه امکان ارائه پیش فاکتور دقیق و محاسبه هزینه ها و قیمت تمام شده پروژه   حال که با مزایای نقشه و پلان دوربین های مداربسته آشنا شدیم بهتر است بدانیم که هر نقشه ای ممکن است به صورت حرفه ای و مهندسی شده ارائه نشود پس باید به اصول تئوری نقشه کشی دوربین مدار بسته نیز آگاهی کامل داشته باشیم . مهمترین نکته این است که اگر شخص سودجو میخواست به یکی از دوربین ها حمله کند و طوری از پشت دوربین که داخل تصویر نباشد به آن آسیب برساند ، دوربین دیگر او را ببیند . به این مهم همپوشانی دوربین ها گفته می شود . معمولا در تمامی راهرو ها و اتاق ها در صورتی که از زیر یا پشت دوربین امکان صدمه زدن به دوربین باشد ، حتما یک دوربین دیگری در کنچ دیگر اتاق یا راهرو که روبروی آن دوربین باشد گذاشته می شود . حالا دیگر هر کس بخواهد هر یک از دوربین ها را از مدار خارج کند تصویرش داخل دوربین ضبط میشود . معمولا برای همپوشانی دوربین ها ، در صورت امکان ضربدری جایگذاری می گردد . یعنی اگر راهرویی دو دیواره دارد یکی در کنج ترین قسمت سمت چپ جنوبی نصب شده و دیگری در کنج ترین قسمت راست شمالی نصب می گردد . اما در صورتی که همانند سالن مترو یک طرف دیوار وجود دارد و به دلیل حرکت قطار امکان نصب دوربین به صورت ضربدری وجود ندارد ، جفت دوربین ها را به سمت یکدیگر روی یک دیوار نصب می کند .   اما در این صورت باید نوع دوربین حتما از نوع صنعتی موتور دار باشد تا ناظر در صورت امکان بتواند با کنترل از راه دور آن را حرکت دهد و محدوده بیشتری را نظارت کند . حتی ممکن است نیاز به زوم با کیفیت باشد که دوربین های صنعتی به دلیل داشتن لنز های بزرگ و عمق دار این امکان را به ما میدهند . نکته دیگری که به جز جهت و جای دوربین روی نقشه باید مشخص شود ، اتصالات کابل ها می باشد و همچنین جای دستگاه مرکزی و مسیر حرکت کابل ها . تمامی اینها میتواند به صورت دستی روی کاغذ نقشه مجتمع یا واحد کشیده شود و یا از نقشه واحد عکسبرداری شده و در نرم افزار های مخصوص نقشه کشی انجام گردد . برنامه های بسیاری هستند که این وظیفه را به عهده دارند . شما میتوانید به سادگی با هر کدام که ارتباط برقرار نمودید ، فعالیت خود را ادامه دهید ولی بهتر است به شخصی بسپارید که در این زمینه تجربه اجرایی فراوان دارد از تاسیسات و نوع سقف و کف ساختمان شما سر در بیاورد و دچار مشکل نشوید .   نرم افزار های نقشه کشی دوربین مدار بسته آتوکد الکتریکال AutoCAD ELECTRICAL کانسبت درو CONCEPT DRAW  آی پی ویدئو سیستم دیزاین تول IP  Video  System  DesignTool مایکروسافت آفیس ویزیو Microsoft Office Visio   هر یک از این برنامه ها برای خود دنیایی دارند و پر از امکانات خاص و عام می باشند . کار با هر یک نیاز به آموزش چند صد ساعته دارد و مهارت یافتن در هر یک سالها نیاز به تجربه کاری فعال دارد . لذا میتوانید به جای صرف وقت و انرژی خود با یک تماس تلفنی به شماره تلفن راهنمای سایت درخواست نقشه کشی دوربین مدار بسته به صورت غیرحضوری و اینترنتی داشته باشید تا در اسرع وقت برای شما انجام گیرد . هر یک از نرم افزارهای بالا را به صورت مفصل و جداگانه در صفحات دیگر سایت توضیح داده ایم . شما میتوانید با جستجو در قسمت بالای سایت آنها را بیابید و با تمرین به یادگیری آن بپردازید . امنیت ساختمان فقط به دوربین مداربسته ختم نمی شود ، بلکه سیستم های ورود و خروج و کنترل آن از جمله گیت ورود ، سیستم اثر انگشتی یا عنبیه چشم و یا حتی کارتی برای پرسنل شما امکان نصب وجود دارد . حتی دزدگیر های پیشرفته سراسری و سایر موارد حفاظتی . منتظر صدای گرم شما با تلفن راهنمای سایت هستیم .  

سوال قوانین دوربین مداربسته خانگی

بسیاری از افراد به خصوص کسانی که مشاغل خاص دارند ، یا در شهر های مرزی هستند بیشتر از دوربین های مدار بسته خانگی می کنند . دوربین مدار بسته خانگی برای امنیت بیشتر و کنترل بر خانه در زمان هایی که در خانه نیستید می باشد . تعدادی از مشتریان پس از آنکه منزل آنها مورد سرقت قرار گرفت ...ادامه مطلب

تصمیم به استفاده از دوربین مدار بسته خانگی گرفتند و پیش از آن به اهمیت استفاده دوربین های مدار بسته پی نبرده اند . روز به روز نصب دوربین های مداربسته در میان عموم رواج پیدا کرده و امنیت بیشتری را برای خود و خانواده شان فراهم می کنند . سوالات متداول در مورد دوربین های مدار بسته خانگی : سوالات متدالی که در خصوص دوربین های مداربسته خانگی وجود دارد این سوالات به شرح زیر است : خصوصیاتی که دوربین مداربسته خانگی باید داشته باشد چیست و چه نوع دوربینی برای خانه نیاز است ؟ دوربین های مداربسته خانگی را در چه مکان هایی نصب کنیم ؟ برندهامناسب برای این کار کدامند ؟   مکان های جایگزاری دوربین های مداربسته خانگی : • درب ورودی ساختمان • حیاط • پارکینگ • پشت بام • انباری • محوطه بیرونی ساختمان   نصب دوربین مداربسته در ورودی درب ساختمان : جایگزاری دوربین مداربسته در درب ورودی ساختمان از مهم ترین دوربین هایی است که در ساختمان باید نصب شود که دوربین آن باید از کیفیت تصویر بالا و قابلیت تشخیص چهره و زوم کردن را داشته باشد تا بتوانید علاوه بر کنترل عبور مرور افراد آنها را به خوبی شناسایی کنید . برای استعلام تجهیزات مورد نیاز مجتمعتان میتوانید به سادگی از مشاورین ما بخواهید تا به شما راهنمایی های لازم را بدهند . بخش مهم دیگر ساختمان پارکینگ ها هستند . اگر سارق قصد سرقت از خانه شما را نداشته باشد حتما یا ماشینتان را سرقت می کند یا وسایل داخل آن را . پارکینگ نیز از حساسیت خاصی برخوردار است طوری که باید تمام محیط پارکینگ را در زوایای مختلف پوشش دهد طوری که هیچ چیزی از دید خارج نباشد . برای اطلاعات از این محصولات کافیست با ما تماس بگیرید .   نصب دوربین درحیاط : اگر دیوار های کوتاه دارید یا تجهیزات گرانقیمت در حیاط دارید نیاز به نصب حداقل یک دوربین خواهید داشت که آن هم بر اساس نیاز مشخص می شود . نصب دوربین  در پشت بام : در پشت بام معمولا کولر و تهویه هوا قرار دارد و همینطور امکان ورود از ساختمان های بقل به داخل ساختمان وجود دارد که برای امنیت بیشتر حداقل به یک دوربین که کل فضای پشت بام را پوشش دهد نیاز دارید . نصب دوربین در انباری : اگر انباری در پارکینگ باشد و انباری حساسیت زیادی نداشته باشد دوربین پارکینگ آن را پوشش می دهد ولی در صورتی که انباری ها نیاز به امنیت بیشتری نیاز دارند به نصب دوربین مجزا برای آن نیاز است .   نصب دوربین حفاظتی درمحوطه بیرونی ساختمان : نصب دوربین در محوطه بیرونی با توجه به محل زندگی و میزان امنیت منطقه یا اینکه شما ماشینتان را در بیرون از خانه پارک می کنید یا داخل پارکینگ تعیین می شود . که در صورت پارک کردن خودرو در بیرون از خانه و امنیت ضعیف از دو دوربین روبه روی هم در محوطه بیرونی ساختمان استفاده کنید . نصب دوربین حفاظتی مناسب داخل خانه : نصب دوربین در داخل منزل با توجه به نیاز مشتری و طراحی خانه تعیین می شود که نیازمند بازدید از مکان است . نکته مهم درباره ی دوربین های مداربسته مخفی : توجه کنید جایگزاری دوربین  مخفی در خانه منع قانونی دارد و برای نصب آن به مجوز نیاز دارید و این مجوز تنها به کسانی داده می شود که دارای شرایط خاص و مشکلات امنیتی دارند صادر می شود . نصب و استفاده دوربین بدون جواز مجازات سنگینی در بر دارد . شما در هرکجای ایران که هستید از مشاوره رایگان تلفنی ما میتوانید بهره مند شوید و از تیم کارشناسی حضوری ما بخواهید تا برای تخمین و اجرای نقشه و همینطور ارائه پیش فاکتور ، به محل شما مراجعه نمایند .