آشنایی با درب اتوماتیک فروشگاهی ، پارکینگ سوله بانک ..

درب اتوماتیک فروشگاهی پارکینگ بانک

راهنما 09100049363

ابزارها و سیتم های امنیتی شامل موارد زیادی با کاربرد های متفاوت است که یکی از آنها درب های اتوماتیک است . درب اتوماتیک در مکان های مختلف و مکان های مختلفی به کار برده می شود که روز به روز افراد زیادی به مصرف کنندگان درب های اتوماتیک افزوده می شوند . درب های اتوماتیک از عملکرد و سیستم متنوعی برخوردار است که در ادامه شرح می دهم .

 

کاربرد انواع درب های اتوماتیک :

دربهای اتوماتیک برای درب پارکینگ ، فروشگاه ها ، انبار ، بانک ، کارخانه ، پادگان ، سوله ، نیروگاه های اتمی ، ساختمان های نظامی ، شهر بازی ، مراکز خرید بزرگ ، پاساژها ، هتل ، آزمایشات و ... به کار می رود این درها نه تنها کاربرد امنیتی دارد بلکه در موارد بالا که ذکر کردم کاربرد رفاهی ، صنعفتی ، ساختمانی ، بانکی و عایق گرما و سرما آن هم می باشد .

نوع در و اجزای آن با توجه به میزان فضای موجود برای باز و بسته شدن ، اندازه ی ورودی در ، زیبایی ، میزان امنیت و... متفاوت می باشد . لذا برای استعلام قیمتها و محصولات موجود ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا پیشنهادات را به شما ارائه دهیم . کارشناسان تلفنی ما به راحتی مشاوره رایگان تلفنی ارائه میدهند و در صورت نیاز بصورت حضوری نیز برای بازدید از اماکن شما اعزام میشوند .

 

انواع دربهای اتوماتیک از نظر سیستم عملکرد :

درب اتوماتیک الکترومکانیک : در این نوع درب توسط چرخ دنده و گیربکس عمل باز یا بسته شدن انجام می شود . درب اتوماتیک هیدرولیکی : باز یا بسته شدن در ، با فشار روغن یا مایعات دیگر در جک انجام می شود . درب اتومانیک پنوماتیکی : باز و بسته شدن در ، با فشار گاز در جک انجام می شود .

 

انواع درب های اتوماتیک :

درب اتوماتیک لولایی ، کشویی ، گردان ، پارکینگ ، ضد سرقت ، ضد حریق و دود می باشد که پر کاربردترین و رایج ترین آنها درب اتوماتیک پارکینگ و کشویی است . این دو مدل را بیشتر در پارکینگها ، بانک ، فروشگاه ها ، هتل ها ، آزمایشگاه و بیمارستان ها و ... می بینید . مدیران این مجموعه آمادگی انجام انواع پروژه و حتی تعویض یا تعمیر جک اتوماتیک در پارکینگ را دارند و شما با تماس تلفنی از خدمات این مجموعه بهره مند می شوید .

 

اجزای تشکیل دهنده درب های اتوماتیک :

همانطور که گفتم درب های اتوماتیک برای مکان های مختلف کاربردهای متفاوتی دارد به همین منظور با توجه به کاربرد آن می توانید درب و اجزای تشکیل دهنده ی آن را انتخاب کنید . این اجزا به شما در راحتی ، سرعت عمل ، امنیت و زیبایی کمک کرده و متناسب با موقعیت ، فضا و نیاز شما قابل تغییر است . اجزای تشکیل دهنده ی درب های اتوماتیک شامل ، برای اطلاع از دوربین نگهبانی ، دوربین مداربسته امنیتی و .. میتوانید به سادگی با ما تماس بگیرید .

مرکز کنترل یا تابلو فرمان ، مولد درب اتوماتیک ، فلاشر ، ریموت کنترل کننده درب پارکینگ ، قفل مکانیکی درب اتوماتیک ، قفل برقی رمز دار و ساده اتوماتیک ، پایه درب برقی ، میکرو سوئیچ ، چشمی درب اتوماتیک است . لطفا شماره تلفن راهنما را برای ارتباط با کارشناس خبره در این زمینه داشته باشید تا در صورت نیاز به شما مشاوره های کاربردی رایگان داده شود .بهترین درب اتوماتیک کشویی تاشو اینترنتی

تشخیص بهترین نوع درب های اتوماتیک نسبت به فاکتورهای گوناگون از جمله فضای بیشتر برای عبور درب اتوماتیک لولایی ، حداقل فضا با درب های اتوماتیک تاشو ،  زیبایی و راحتی با درب اتوماتیک کشویی . .. درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارد که برای هر مکان با توجه به کاربرد و میزان فضای موجود تغییر می کند . انتخاب این درب ها ...ادامه مطلب

از نظر فضا برای باز شدن درب ، عبور و مرور وسایل نقلیه ، مکان های پر تردد و... متفاوت می باشد . اگر تمامی موارد مورد نیاز و محدودیت ها جهت نصب درب اتواماتیک رعایت شود می تواند بهترین نوع درب اتوماتیک برای شما باشد . حال به معرفی انواع درب های اتوماتیک می پردازیم .   فضای بیشتر برای عبور درب اتوماتیک لولایی : درب های لولایی اتوماتیک برای فضاهایی که کوچک بوده و محدودیت جا برای باز شدن در دارد و همینطور نیاز به فضای زیادی برای عبور و مرور است . این دربها توسط لولا جمع می شوند و فضای کمی اشغال می کنند . بعضی از