آشنایی با درب اتوماتیک فروشگاهی ، پارکینگ سوله بانک ..

درب اتوماتیک فروشگاهی پارکینگ بانک

راهنما 09100049363

ابزارها و سیتم های امنیتی شامل موارد زیادی با کاربرد های متفاوت است که یکی از آنها درب های اتوماتیک است . درب اتوماتیک در مکان های مختلف و مکان های مختلفی به کار برده می شود که روز به روز افراد زیادی به مصرف کنندگان درب های اتوماتیک افزوده می شوند . درب های اتوماتیک از عملکرد و سیستم متنوعی برخوردار است که در ادامه شرح می دهم .

 

کاربرد انواع درب های اتوماتیک :

دربهای اتوماتیک برای درب پارکینگ ، فروشگاه ها ، انبار ، بانک ، کارخانه ، پادگان ، سوله ، نیروگاه های اتمی ، ساختمان های نظامی ، شهر بازی ، مراکز خرید بزرگ ، پاساژها ، هتل ، آزمایشات و ... به کار می رود این درها نه تنها کاربرد امنیتی دارد بلکه در موارد بالا که ذکر کردم کاربرد رفاهی ، صنعفتی ، ساختمانی ، بانکی و عایق گرما و سرما آن هم می باشد .

نوع در و اجزای آن با توجه به میزان فضای موجود برای باز و بسته شدن ، اندازه ی ورودی در ، زیبایی ، میزان امنیت و... متفاوت می باشد . لذا برای استعلام قیمتها و محصولات موجود ، میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا پیشنهادات را به شما ارائه دهیم . کارشناسان تلفنی ما به راحتی مشاوره رایگان تلفنی ارائه میدهند و در صورت نیاز بصورت حضوری نیز برای بازدید از اماکن شما اعزام میشوند .

 

انواع دربهای اتوماتیک از نظر سیستم عملکرد :

درب اتوماتیک الکترومکانیک : در این نوع درب توسط چرخ دنده و گیربکس عمل باز یا بسته شدن انجام می شود . درب اتوماتیک هیدرولیکی : باز یا بسته شدن در ، با فشار روغن یا مایعات دیگر در جک انجام می شود . درب اتومانیک پنوماتیکی : باز و بسته شدن در ، با فشار گاز در جک انجام می شود .

 

انواع درب های اتوماتیک :

درب اتوماتیک لولایی ، کشویی ، گردان ، پارکینگ ، ضد سرقت ، ضد حریق و دود می باشد که پر کاربردترین و رایج ترین آنها درب اتوماتیک پارکینگ و کشویی است . این دو مدل را بیشتر در پارکینگها ، بانک ، فروشگاه ها ، هتل ها ، آزمایشگاه و بیمارستان ها و ... می بینید . مدیران این مجموعه آمادگی انجام انواع پروژه و حتی تعویض یا تعمیر جک اتوماتیک در پارکینگ را دارند و شما با تماس تلفنی از خدمات این مجموعه بهره مند می شوید .

 

اجزای تشکیل دهنده درب های اتوماتیک :

همانطور که گفتم درب های اتوماتیک برای مکان های مختلف کاربردهای متفاوتی دارد به همین منظور با توجه به کاربرد آن می توانید درب و اجزای تشکیل دهنده ی آن را انتخاب کنید . این اجزا به شما در راحتی ، سرعت عمل ، امنیت و زیبایی کمک کرده و متناسب با موقعیت ، فضا و نیاز شما قابل تغییر است . اجزای تشکیل دهنده ی درب های اتوماتیک شامل ، برای اطلاع از دوربین نگهبانی ، دوربین مداربسته امنیتی و .. میتوانید به سادگی با ما تماس بگیرید .

مرکز کنترل یا تابلو فرمان ، مولد درب اتوماتیک ، فلاشر ، ریموت کنترل کننده درب پارکینگ ، قفل مکانیکی درب اتوماتیک ، قفل برقی رمز دار و ساده اتوماتیک ، پایه درب برقی ، میکرو سوئیچ ، چشمی درب اتوماتیک است . لطفا شماره تلفن راهنما را برای ارتباط با کارشناس خبره در این زمینه داشته باشید تا در صورت نیاز به شما مشاوره های کاربردی رایگان داده شود .بهترین درب اتوماتیک کشویی تاشو اینترنتی

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارد که برای هر مکان با توجه به کاربرد و میزان فضای موجود تغییر می کند . انتخاب این درب ها از نظر فضا برای باز شدن درب ، عبور و مرور وسایل نقلیه ، مکان های پر تردد و... متفاوت می باشد . اگر تمامی موارد مورد نیاز و محدودیت ها جهت نصب درب ...ادامه مطلب

اتواماتیک رعایت شود می تواند بهترین نوع درب اتوماتیک برای شما باشد . حال به معرفی انواع درب های اتوماتیک می پردازیم .   فضای بیشتر برای عبور درب اتوماتیک لولایی : درب های لولایی اتوماتیک برای فضاهایی که کوچک بوده و محدودیت جا برای باز شدن در دارد و همینطور نیاز به فضای زیادی برای عبور و مرور است . این دربها توسط لولا جمع می شوند و فضای کمی اشغال می کنند . بعضی از این درب ها نیاز به فضایی برای باز شدن دارند این درب ها بیشتر برای حیاط و پارکینگ مورد استفاده است .   درب های اتوماتیک لولایی می تواند یک لنگه و دولنگه باز و بسته شود که در میان آنها دو لنگه پرکاربرد ترین بوده و طرفدار بیشتری دارد طوری که 90 درصد سفارش دهندگان درب های دو لنگه را سفارش می دهند . حتی درب های لولایی به دو نوع رو کار و تو کار تقسیم می شوند اگر فضای شما کم است و می خواهید از درب های اتوماتیک لولایی استفاده کنید می توانید یکی از دو نوع جک الکترومکانیکی و جک هیدرولیکی استفاده کنید .   حداقل فضا با درب های اتوماتیک تاشو : درب های اتوماتیک تاشو را در مکان های مختلف و عمومی زیادی دیده اید نام دیگر این درب ها ، درب اتوبوسی ، درب فولدینگ ، درب آکاردئونی است . مهمترین ویژگی آن باز و بسته شدن سریع نسبت به دیگر درب های اتوماتیک که در فضای بسیار کم قابل اجرا است . درب نوع اتوماتیک تاشو علاوه بر اینکه فضای کمی را اشغال می کند برای عبور به اندازه 90 درصد از پهنای درب باز می شود که پیشنهاد فوق العاده ایست برای کسانی که فضایی برای باز شدن درب و دیواری برای کنارکشیدن درب ندارند . این درب ها همانطور که در اتوبوس دیده اید در محیط های پر تردد به کار می رود و قابلیت دیگر آن باز شدن درب از یک طرف است . باز و بسته شدن آنها سریع و امنیت بالایی دارند . لذا برای اطلاعات بیشتر و قیمت میتوانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید . خوش رویی و احترام جزو لاینفک اخلاقیات مسئولین این مجموعه می باشد ، زندگی ما توسط لطف خدا و ارائه خدمات به شما مشتریان به گردش در می آید ، پس تمام تلاشمان را میکنیم تا شما را راضی نگاه داریم .    زیبایی و راحتی با درب مدل اتوماتیک کشویی : درب مدل اتوماتیک کشویی بسیار زیبا هستند و کاربرد زیادی از نظر زیبایی ، عایق گرما و سرما ، سرعت و راحتی در باز و بسته شدن دارند . این نوع درب ها در بانک ، فروشگاه ها ، اتاق عمل بیمارستان ها ، اتاق ادارات ، در داخل منزل حمام و کمد لباس و ... استفاده می شود . درب اتوماتیک کشویی همانطور که از اسمش پیدا است بر روی ریل به نرمی کشیده و باز می شود . این ریل با درب ها به اشکال مختلف ریلی ، مثلثی ، منحنی ، خطی است که از کاربردهای دیگر درب اتومامتیک کشویی خطی برای محافظ عابر بانک ، خروج اضظراری ، عبور و مرور می باشد . درب های کشویی برخی یک تکه و برخی دو تکه هستند که فضایی به اندازه ی در فضای حرکتی نیاز دارد .