بهترین نوع درب اتوماتیک کدام است ؟ کشویی یا تاشو ..

بهترین درب اتوماتیک کشویی تاشو اینترنتی

راهنما 09100049363

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارد که برای هر مکان با توجه به کاربرد و میزان فضای موجود تغییر می کند . انتخاب این درب ها از نظر فضا برای باز شدن درب ، عبور و مرور وسایل نقلیه ، مکان های پر تردد و... متفاوت می باشد . اگر تمامی موارد مورد نیاز و محدودیت ها جهت نصب درب اتواماتیک رعایت شود می تواند بهترین نوع درب اتوماتیک برای شما باشد . حال به معرفی انواع درب های اتوماتیک می پردازیم .

 

فضای بیشتر برای عبور درب اتوماتیک لولایی :

درب های لولایی اتوماتیک برای فضاهایی که کوچک بوده و محدودیت جا برای باز شدن در دارد و همینطور نیاز به فضای زیادی برای عبور و مرور است . این دربها توسط لولا جمع می شوند و فضای کمی اشغال می کنند . بعضی از این درب ها نیاز به فضایی برای باز شدن دارند این درب ها بیشتر برای حیاط و پارکینگ مورد استفاده است .

 

درب های اتوماتیک لولایی می تواند یک لنگه و دولنگه باز و بسته شود که در میان آنها دو لنگه پرکاربرد ترین بوده و طرفدار بیشتری دارد طوری که 90 درصد سفارش دهندگان درب های دو لنگه را سفارش می دهند . حتی درب های لولایی به دو نوع رو کار و تو کار تقسیم می شوند اگر فضای شما کم است و می خواهید از درب های اتوماتیک لولایی استفاده کنید می توانید یکی از دو نوع جک الکترومکانیکی و جک هیدرولیکی استفاده کنید .

 

حداقل فضا با درب های اتوماتیک تاشو :

درب های اتوماتیک تاشو را در مکان های مختلف و عمومی زیادی دیده اید نام دیگر این درب ها ، درب اتوبوسی ، درب فولدینگ ، درب آکاردئونی است . مهمترین ویژگی آن باز و بسته شدن سریع نسبت به دیگر درب های اتوماتیک که در فضای بسیار کم قابل اجرا است . درب نوع اتوماتیک تاشو علاوه بر اینکه فضای کمی را اشغال می کند برای عبور به اندازه 90 درصد از پهنای درب باز می شود که پیشنهاد فوق العاده ایست برای کسانی که فضایی برای باز شدن درب و دیواری برای کنارکشیدن درب ندارند .

این درب ها همانطور که در اتوبوس دیده اید در محیط های پر تردد به کار می رود و قابلیت دیگر آن باز شدن درب از یک طرف است . باز و بسته شدن آنها سریع و امنیت بالایی دارند . لذا برای اطلاعات بیشتر و قیمت میتوانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید . خوش رویی و احترام جزو لاینفک اخلاقیات مسئولین این مجموعه می باشد ، زندگی ما توسط لطف خدا و ارائه خدمات به شما مشتریان به گردش در می آید ، پس تمام تلاشمان را میکنیم تا شما را راضی نگاه داریم .

 

 زیبایی و راحتی با درب مدل اتوماتیک کشویی :

درب مدل اتوماتیک کشویی بسیار زیبا هستند و کاربرد زیادی از نظر زیبایی ، عایق گرما و سرما ، سرعت و راحتی در باز و بسته شدن دارند . این نوع درب ها در بانک ، فروشگاه ها ، اتاق عمل بیمارستان ها ، اتاق ادارات ، در داخل منزل حمام و کمد لباس و ... استفاده می شود . درب اتوماتیک کشویی همانطور که از اسمش پیدا است بر روی ریل به نرمی کشیده و باز می شود .

این ریل با درب ها به اشکال مختلف ریلی ، مثلثی ، منحنی ، خطی است که از کاربردهای دیگر درب اتومامتیک کشویی خطی برای محافظ عابر بانک ، خروج اضظراری ، عبور و مرور می باشد . درب های کشویی برخی یک تکه و برخی دو تکه هستند که فضایی به اندازه ی در فضای حرکتی نیاز دارد .