آنالوگ دیجیتال و ترکیبی نوع دوربین مداربسته انتقال تصویر

راهنما 09100049363

از چه سیگنالی جهت انتقال تصاویر استفاده نماییم

با نام خدا  ، سلام عرض میکنم خدمت دوستان عزیز . امروز میخوام در مورد انواع دوربین مداربسته از لحاظ سیگنال باهاتون صحبت بکنم . دوربین های مداربسته از نظر سیگنال معمولا به سه دسته کلی تقسیم میشوند که این سه دسته رو خدمتتون عرض می کنم . دسته اول دوربین های آنالوگ هستند که این دوربین صوت و تصویر رو در بستر آنالوگ توسط کابل های کواکسی یا کربوهای مختلف که در بازار موجوده مخابره می کنند .

البته این دوربین ها دارای مزایا و معایبی هست که آنها را خدمتتون عرض می کنم . از مزایای این دوربین ها میشه به هزینه پایین آنها اشاره کرد . این دوربین ها هزینه کمتری نسبت به دوربین های دیگر دارند . همینطور تنوع زیاد یکی از مزایای این دوربین هاست و نصب آسان یکی از مزایای دیگر این دوربین ها میتونه باشه . شما میتوانید با آموزش مختصری این دوربین ها را نصب کنید .

البته ما سعی میکنیم که آموزش نصب این دوربین ها را در آینده در اختیارتان قرار دهیم . از معایب این نوع دوربین ها میتوان به نویز پذیری بالای این دوربین ها و همینطور هزینه بالای کابل کشی در متراژ بالا اشاره کرد . یعنی چی ؟ یعنی در مواقع لازمی که دوربین را در مسافت دورتر قرار بدیم . این باعث میشه که ما کابل بیشتری را مصرف کنیم .

 

در نتیجه این موضوع هزینه ما رو بالا میبره که از معایب دوربین های آنالوگ به شمار می آید . دسته دوم دوربین های آی پی یا تحت شبکس . این نوع دوربین ها صوت و تصویر رو در بستر دیجیتال مخابره می کنند که این نوع  های دوربین ها هم دارای مزایا و معایبی هست که خدمتتون عنوان می کنم . از مزایای آن میشه به کیفیت بالای آنها اشاره کرد که کیفیت به مراتب بیشتری نسبت به دوربین های دیگر دارند .

عدم نیز به دستگاه دی وی آر یکی دیگر از مزایای این دوربین هاست و مهمترین مزیت این نوع دوربینها انتقال صوت ، تصویر و برق همزمان به وسیله شبکه است که یکی از مزایای این نوع  های دوربین ها میتونه باشه . محدودیت و معایبی این نوع دوربین ها داره که اونها را هم خدمتتون عرض میکنم . از محدودیت های این نوع دوربین ها میشه گفت که به محدودیت پهنای باند این نوع دوربین ها میشه اشاره کرد .

همینطور هزینه بالا که مبلغ بیشتری نسبت به دوربین های دیگه داره که البته با کیفیتی که این دوربین ها دارند قابل توجیه هست . دسته سوم دوربین های دومنظوره هست که درواقع دوربین های آنالوگ تحت بستر شبکه است که برای بالا بردن کیفیت و پایین آوردن کیفیت از این نوع دوربین ها میتوان استفاده کرد . بنده سعی میکنم در ویدئو های بعدی از انواع دوربین ها از لحاظ شکل ظاهری ، همینطور نوع دوربینی که شما باید انتخاب کنید برای محلتون ، راهنمایی های مختلف کارشناسی رو در اختیارتون قرار بدم که امیدوارم مفید فایده قرار بگیره .

 

برای دریافت مشاوره رایگان کاربرد تجهیزات ، نصب و راه اندازی ، ارزیابی اولیه کافیست با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید . مشاوران ما در صورت نیاز میتوانند در لیست نوبت تا ۴ ساعت آتی به صورت حضوری در محل شما واقع در تهران و حومه خدمت برسند و با بازدید از محل مورد نظر براورد بروز و دقیق علام نمایند . همچنین برای شهرستان ها با هماهنگی ظرف ۲۴ ساعت آینده طی نزدیکترین پرواز هواپیمایی کشورمان خودشان را به شما برسانند .